Keanu Reeves kişisel yaşamını göstermiyor

07.12.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Keanu Reeves kişisel yaşamını göstermiyor
© Instagram / Keanu Reeves
Keanu Reeves, hayranlarının favorisi, film rollerinde dikkat ve zevk hak ediyor. Kanadalı aktör bekardır, ancak son röportajda aşkı anlattı.

Keanu Reeves bana motosiklet meraklısı olduğunu ve "Matrix" filmindeki rolünden bahsettiğini söyledi. Bir sanatçıya aşk hakkında soru sorulduğunda, oyuncu düşünceli oldu, ancak sessiz kaldı ve yanıtlardan uzak durdu. O anda yalnız olduğunu söyledi. Şu an hayatında hiç sevgi olmadığı, ancak diğer yarısını karşıladığı zaman, onu çok sevecek ve onunla ilgilenecek. Oyuncu bunun yakında kendisine geleceğine inanıyor.

Keanu Reeves, sevginin dünyadaki en harika duygu olduğunu söyledi.

Bir aktör romantik bir ilişki başlattığında, bütün dünyaya bundan bahsetmez. Kişisel hayatını göstermek istemez. İlişkisi hakkında hiçbir şey bilinmedi.

Sadece son zamanlarda, yıllar önce, Keanu Reeves, Sophia Coppola ile bir araya geldi, ilişki uzun sürmedi söylentiler vardı. Sonra, uzun yıllar boyunca oyuncunun Jennifer Syme ile bir ilişkisi olduğu, ancak kısa süre sonra ölen çocuklarının doğumundan sonra çiftin ayrıldığı biliniyordu.

Son zamanlarda, Keanu Reeves, gizlice aktris Sandra Bullock'a aşık olduğunu itiraf etti, hala sıcaktan bahsediyor, röportajın sonunda, oyuncu bunun kişisel hayatı olduğunu ve kimseye anlatmak zorunda olmadığını söyledi.

Share It FIRST:

TOP