Keanu Reeves John Wick 3 ün uzun zamandır beklenen galası

05.16.2019     /     Haber yazarı: Isabella

Keanu Reeves John Wick 3 ün uzun zamandır beklenen galası
© Instagram / Keanu Reeves
Böylece, haftanın beklenen film galası: Keanu Reeves, John Wick 3'e geri döndü. Chad Stahelski'nin yönettiği bu filmde Keanu Reeves, eski suikastçi John Wick rolünü tekrarlıyor. Kaçak olan, bir katil lejyonu tarafından takip edilenler.

Keanu Reeves'in film ve karakteri hakkında ne diyor?

Takım elbise giymek benim için çok güzeldi. Bu karakteri gerçekten çok seviyorum. Onun iradesini seviyorum ... Kederini seviyorum. Benim için bu bir çeşit zengin, derin, duygusal karakter. Ve hayatta kalmayı denemek için onun isteğini seviyorum. Yapabileceklerini ve mizah anlayışını seviyorum. Keanu Reeves, “Bence bu dünyada iyi bir insan” dedi.

John Wick 3'te favori bir aksiyon sahnesi seçmek zor. Orada gerçek bir dünya var, ancak bazı bilgisayar grafikleri de var ve bilgisayar ortamını gerçeğe dönüştürmeye çalıştık, ”diyor Keanu Reeves.

Kogad Keanu Reeves'e karakterinin kaderi hakkında sorular soruldu, cevabı buydu: Savaşta ölebilirim ve sonra geri dönerim. Ama ne tercih ederdim? John Wick'in mutlu olmasını istiyorum. Öyleyse onu gün batımına çıkaralım ki Helen'e olan sevgisini hatırlayabilsin.

Share It FIRST:TOP