Kate Middleton oğlu hakkında konuştu

09.16.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Kate Middleton oğlu hakkında konuştu
© Instagram / Kate Middleton
Kate Middleton, tasarladığı ve yardım kuruluşları ile birlikte zaman geçirdiği bahçelerin açılışında göründü. Konuşmaya ve dans etmenin yanı sıra, Prens Louis hakkında bazı bilgiler de ortaya koydu. Kate Middleton, Prens Louis'in vakit geçirmeyi nasıl sevdiğini söyledi. Kate Middleton tarafından tasarlanan bir bahçe birkaç gün önce Wesley'de açıldı. Elbette, prenses resmi olayı kaçırmadı.

Kate Middleton, İngiliz yardım kuruluşları tarafından desteklenen aileleri karşılamak için kenti ziyaretinden yararlandı. Bir anne Kate Middleton ile konuştuğunu söyledi. Konuşmanın ana konusu çocuklardı. 25 yaşındaki Sarah Griffiths, Kate Middleton'ın kendisine Prince Louis hakkında bir şeyler söylediğini söyledi. Prenses Kate Middleton ve Prens William'ın en küçük çocuğunun sokakta olmayı sevdiği ortaya çıktı. Buna ek olarak, çiçek kokusunu seviyor ve sürekli olarak kokuyor. Prens Louis, nadiren kamuoyunda gösteriliyor ve tercihleri ​​hakkında daha az şey biliyoruz.

Son zamanlarda, Kate Middleton sık sık halkta, bazen çocuklarda bile ortaya çıktı. Çıkışlardan birinde, küçük Prens Louis bile yoktu. Temmuz ayında, o ve annesi, babasının ve amcasının katıldığı bir hayırseverlik polosu maçında göründü.

Share It FIRST:

TOP