Kate Middleton 2500 dolarlık bir elbise seçti

09.11.2019     /     Haber yazarı: Isabella

Kate Middleton 2500 dolarlık bir elbise seçti
© Instagram / Kate Middleton
Düşes, zarif stili ile tanınır. Kate Middleton en iyi tasarımcıların kreasyonlarını seçebilir. Son zamanlarda, tarzının hayranlarını memnun eden, desenli bir maksi elbiseyle göründü.

Son zamanlarda, Kate Middleton, Weasley'deki Kraliyet Bahçecilik Derneği'nde göründü. Orada, kendisinin Mayıs ayında tasarladığı bahçenin bir kısmının açılışına katıldı. Düşes, çiçekleri ve platform ayakkabılarıyla beyaz bir maksi elbise giyiyordu. Bildiğiniz gibi, Kate Middleton dünyadaki kadınlar için bir stil sembolüdür. Bültenlerinin her biri en önemli moda dergileri tarafından geniş bir şekilde yorumlanıyor.

Aynı zamanda ışıktaki düşesin son görüntüsünden sonraydı. Kate Middleton stilinin hayranları hemen benzer bir elbiseye sahip olmak istedi. Sorun fiyatı, çok pahalı. Kate Middleton neredeyse 2,500 dolarlık bir elbise seçti. Ancak Cambridge Düşesi gibi şık görünmek için, çok büyük miktarda para harcamak zorunda değilsiniz. Online mağazada maksi elbise Kate Middleton'ın daha ucuz analoglarını bulabilirsiniz.

Share It FIRST:

TOP