Kate Middleton imajını değiştirdi

09.9.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Kate Middleton imajını değiştirdi
© Instagram / Kate Middleton
Kate Middleton kısa süre önce yeni bir rol üstlendi. Üç çocuklu bir çalışan anne Cambridge Düşesi. Çocuklardan ikisi her gün okula gidiyor. Yeni okul yılını ve yeni rolünü kutlamak için Kate Middleton hafif bir makyaj yaptı.

Okulun ilk gününde kocası ve iki çocuğu fotoğraf çekimlerinin kahramanları oldu. Foto muhabirleri, George ve Charlotte'u kucağında tutan Kate ve William'ın onları okula götürdüğü anı belirttiler. Kate Middleton elbise ve topuklu ayakkabı giyiyordu. Tarzının hayranları, düşesin saç stilini de yaptığını fark etti. Kate Middleton saçını kısalttı, şimdi uzun bir fasulyesi var. Kuaför düşesin saç rengini biraz değiştirdi. Düşes artık uzun stil yapmak zorunda kalmayacak. Her şeyi kendi başına yapabilir.

İnternet kullanıcıları Kate Middleton'un çalışan bir anne tarzını tanıttığını fark ettiler. Rahat bir saç modeli kısa sürede sığdırmak kolaydır. Sosyal ağlarda, kadın yarısı düşesin yeni görüntüsü üzerinde yorum yapar. Herkes Kate Middleton'ın kuaför ve makyaj sanatçısı elinde olduğunu söylüyor. Sıradan kadınların sabah mükemmel bir görünüm elde etmek için yeterli zamanı yok. Kadınlar, düşesin sıradan bir anne değil, gelecekteki bir kraliçe olduğunu yazarlar. Etrafında bir sürü personel var.

Share It FIRST:

TOP