Kate Middleton oldukça sıradan bir insan

08.27.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Kate Middleton oldukça sıradan bir insan
© Instagram / Kate Middleton
Kate Middleton ve Prince William düşük maliyetli havayollarında uçarken yakalandılar. Meghan Markle, İngiliz prensi ile evlendiğinden beri, bütün kaprisleri yerine getirip lüks içinde yaşayabilir. Sussex Düşesi, New York'ta ünlü arkadaşlarını davet ettiği lüks bir bebek duşundan tasarruf etmedi. Anlaşmazlık aynı zamanda lüks bir hastanede meydana gelen doğumuna da neden oldu. Hastanede yeni doğmuş bir çocuğun doğumu yaklaşık 75 bin zlotidir.

Prenses Kate Middleton ve Prens William tamamen farklı bir yaklaşım benimsemiştir. Kate Middleton kısa süre önce ucuz bir havayolu gezisinde görüldü. Cambridge ve çocukları Norwich - Aberdeen uçuşlarında yakalandılar. Kate Middleton ailesiyle birlikte Balmoral'a gidiyordu, burada Kraliçe Elizabeth ve Prens Philip'i ziyaret edecekler. Kate Middleton ve William, yaklaşık 300 zlotiye mal olan FlyBe biletleri ile memnun oldular.

Kate Middleton ve William çocuklarıyla birlikte tatile çıkan tipik bir aileye benziyorlardı. İnsanlar indi ve iki siyah Range Rover gördü. Ailesiyle birlikte uçaktan inerken kimse Kate Middleton'u rahatsız etmedi. Sıradan bir aileye benziyorlardı. Ancak hiç kimse uçağa binme zamanını görmedi.

Share It FIRST:

TOP