Kate Middleton akrabaları ile zor bir ilişki var

08.21.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Kate Middleton akrabaları ile zor bir ilişki var
© Instagram / Kate Middleton
Kate Middleton, kraliyet ailesinin ünlü bir temsilcisidir. Düşes Meghan Markle, Kate Middleton'ın bir fotoğrafını gördü. Harry'nin en sevdiği prens, William'ın karısının imajını belirten U Magazine'in kapağıyla çekildi. Bu 2014 yılında oldu. Bu gelecekteki kocasıyla tanıştığı zaman Megan'dan önce oldu. İnternet kullanıcıları keşiflerinden memnunlar. Bu, Markle'nin uzun zamandan beri kraliyet ailesine katılmayı hayal ettiği söylentilerini doğrular.

Birçok kişi, Meghan Markle ve Kate Middleton'u birbirine bağlayan şey olduğunu düşünüyor. Prens Harry kayınbiraderiyle iyi geçinmeyi seviyor mu, yoksa tam tersi. Birkaç ay boyunca prenseslerin sadece arkadaş gibi davranması gerekiyordu. Açıkçası, kavgaları ilişkinin en başında başladı. Her şey, kocasıyla birlikte Harry'e hızlı düğünleriyle kızdıklarını söylemeye cesaret eden Kate Middleton yüzünden.

Bildiğiniz gibi, William'ın küçük kardeşi, çifti dinlememiş ve nişanlandıktan bir yıldan az bir süre sonra, düğün halısının üzerinde durdu. Sussex Dükü, nahoş kelimeleri doğrudan hatırladı. İntikamında Megan, Kate Middleton gibi olmayacağını söyledi.

Share It FIRST:

TOP