Kate Middleton yemek yapmayı seviyor

08.13.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Kate Middleton yemek yapmayı seviyor
© Instagram / Kate Middleton
Kate Middleton inanılmaz bir şahsiyete sahip. Kate Middleton, İngiliz kraliyet ailesindeki narin kadınlardan biri. Düşes diyetine yapışır. Kate Middleton nadiren yeme alışkanlıklarından ya da yemek yemekten hoşlandığından bahseder. Kate Middleton onun mutfak becerilerinde mütevazi kalır ve hatta güler. Kate Middleton, Prens William'ın yemek pişirmeye ve yemek pişirmeye katlanmak zorunda kaldığını söylüyor, bu çok zaman alıyor. Ancak, Kate Middleton, geziler sırasında yemek kanıtladı.

Kate Middleton, Prens George’un oğlunun doğumundan yedi ay önce hamileyken sık sık Berkshire Spar’daki bir dükkana gitti. Mağaza birkaç Chan Shingadiya ve kocası Hash tarafından yönetildi. Mağazada düşes, sıklıkla sebze ve köri baharatları ile ev yapımı yemekler aldı. Kate Middleton, baharatlı yemeklerin hayranı olduğunu itiraf etti.

Japan House London'ı ziyaret ederken, Kate Middleton ve William büyük suşi hayranlarıydı. Kraliyet ailesinin üyeleri bile yeni tatlar öğrenmek ve dünyanın dört bir yanından gelen yemekleri denemek gibi görünüyor.

Share It FIRST:

TOP