Justin Bieber ve Haley Baldwin ikinci bir düğün oynayacak

08.15.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Justin Bieber ve Haley Baldwin ikinci bir düğün oynayacak
© Instagram / Justin Bieber
Justin Bieber ve Haley Baldwin geçen Eylül ayında New York'ta evlendi. O zamandan beri gazeteciler çifte erişim izni vermedi. Krizle ilgili ilişkilerinde bütün yayınlarda yazıyorlar. Justin Bieber ve Haley sürekli bu söylentileri inkar. Son zamanlarda, Haley kocasına bir çocuk vermek istediğini itiraf etti.

Justin Bieber ve Haley Bieber yakında ilk evlilik yıldönümlerini kutlayacak. Bu özel anı nasıl harcayacakları hakkında bir fikirleri bile var. Bilindiği gibi, Justin ve Haley ikinci kez evlenmek istiyor. Çiftin resmi olarak evli olmasına rağmen, bu olayı kutlama fırsatı bulamadılar. Justin Bieber ve Haley Bieber aileniz ve arkadaşlarınızla bir düğünü kutlamak istiyor.

Çift, sonbaharda bu olaya ev sahipliği yapmayı düşünüyor. Sakin bir özel tatil olacak.

Çiftin zaten ikinci bir düğünü düzenlemeyi planlıyordu, ancak kişisel sorunları engelledi. Geçenlerde Justin Bieber'ın şu anda zihinsel durumunun arzulanan bir şey bıraktığını kabul ettiğini hatırlayın. Sanatçı uzun süre depresyona girdi. Bu nedenle, düğün için hazırlanmayacaktı. Justin Bieber sağlığı üzerinde duruldu.

Bilgiye göre, Justin Bieber ve Haley törenin tüm ayrıntılarını kendileri ve sevdikleri için bırakmak istiyor. Ayrıca, özellikle paparazzilerin varlığına karşı duyarlı olacakları anlamına geliyor.

Share It FIRST:

TOP