Justin Bieber tedaviye devam ediyor

05.14.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Justin Bieber tedaviye devam ediyor
© Instagram / Justin Bieber
Justin Bieber aradan sonra ilk kez yeni bir müzik yayınladı. 2017'de, Justin Bieber, akıl sağlığı nedeniyle turunun bir bölümünü iptal etti. Ona göre, Justin Bieber hak ettiği şovun hayranlarını veremeyeceğini anlamıştı.

“ Turda depresyona girdim ,” dedi Justin Bieber. "Yalnızdım. Zamana ihtiyacım vardı ."

Justin Bieber çok hızlı bir şekilde ün kazandı. Hızlı zafer onun zihinsel istikrarını etkilemeye başladı. Sonunda kalan tur tarihlerini iptal etti ve geçici olarak müzik endüstrisinden ayrıldı.

Justin Bieber, 2018'de Hayley Baldwin ile evlendi. Bu olay Justin Bieber'ın daha mutlu olmasını sağladı.

Justin Bieber Hayley Baldwin'in en büyük destekçisi olduğunu söyledi ve ikisi birlikte çok mutlular.

Justin Bieber akıl sağlığı ile mücadele etmeye devam ediyor, ancak buna rağmen büyük başarılar elde etti.

Justin Bieber kendine odaklanmak için ilgi odağını bıraktı ve DEHB, depresyon ve anksiyete gibi sorunlar için çeşitli ilaçlar aldığını belirtti. Bir röportajda Justin Bieber, daha iyi bir erkek ve daha iyi bir koca olmaya çalışmak için genellikle müzikten ayrıldığını söyledi. Bugün çok daha iyi bir yerde olmasına rağmen hala bir kişi olarak büyüdüğünü söyledi.

Justin Bieber şimdi olması gerektiği yerde olduğunu hissediyor ve yakın zamanda onu ünlü yapan hobiye geri döndü. 10 Mayıs'ta, Justin Bieber ve arkadaşı Ed Sheeran , pop star'ı halkın gözüne geri getiren “ umrumda değil ” adlı yeni bir şarkı çıkardı .

Share It FIRST: