Johnny Depp hayattan hoşlanır

05.15.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Johnny Depp hayattan hoşlanır
© Instagram / Johnny Depp
Johnny Depp aylarca, eski karısı Amber Heard'e yönelik şiddet iddialarını içeren yasal işlemlerde yer aldı. Bu, Johnny Depp'in itibarını ciddi şekilde etkiledi. Ve şimdi aktör ismini silmeye odaklandı.

Johnny Depp, özellikle Amberd Heard ile olan son ilişkilerde, romantizm konusunda açıkça şanslı değil. Bundan sonra, çok az kişi yeni bir ilişkiye katılacaktı. Ve Johnny Depp'in mutluluğunu tekrar bulmaya çalışıp çalışmayacağı bilinmiyor.

Bütün davalar rağmen Johnny Depp kendi grubu "Hollywood'un Vampirler" ile turne yanı sıra gelecek yıl dışarı gelmiş filmlerin bir çift üzerinde çalışmaya devam ediyor!

Johnny Depp'e yakın bir içerdekiler, oyuncunun aslında " mutlu, yalnız ve grubu ile gezdiğini, sadece eski karısıyla devam etmekte olan yasal savaşa rağmen, hayattan zevk aldığını " bildiriyor .

“ Serbest bırakılmaya hazır birkaç filmi var ve Fantastic Beasts'in üçüncü sürümündeki rolünü tekrarlamak için bir sözleşme imzalayacak. Kimseyle tanışmaz, ancak bunun yerine iyileşir ve Amber oyunundan uzaklaşarak ekibinin Hollywood'daki itibarını kazanmasına ve ün kazanmasına izin verir. Johnny Depp yeni bir ilişki içine girmek istemiyor olsa da . ”

Bu arada, gerçekten iyi bir üne kavuşmak istiyor ve bu nedenle eski Johnny Depp'in eşi Amber Heard, iftira atmayı kabul etmediği ve resmi olarak özür dilemediği sürece ekibi sakinleşmeyecek.

Share It FIRST: