Johnny Depp 2016 yılında suistimal verilerinin yanlışlandığını iddia ediyor

05.9.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Johnny Depp 2016 yılında suistimal verilerinin yanlışlandığını iddia ediyor
© Instagram / Johnny Depp
Johnny Depp, Amber'in arkadaşının yaptığı 911 çağrısının bazı ayrıntılarından şüpheleniyor.

Saldırı gecesinde, Hurd daha önce Johnny Depp fiziksel olarak ona saldırmaya başladığında Wright ile telefonda olduğunu söyledi. Wright, “sonra Amber'in korku ile ağladığını duydum ve Johnny'ye saldırısını durdurması için yalvardığını, ardından Amber'ın çağrı kesilmeden önce“ 911'i Ara ”diye bağırdığını duydum. Amber'in hayatını kurtarmak için 911'i aradım.

Ancak avukatlar Johnny Depp, o geceden LAPD çağrı kayıtları aldı ve kanıtlardaki bazı tutarsızlıkları fark etti. Johnny Depp'in Los Angeles'ta akşam saat 8.30 civarında bir konut binasını nasıl terk ettiğini gösteren video materyalleri topladılar. LAPD'ye yapılan çağrının sadece saat 22: 00'den önce yapıldığına dikkat çekerek, Wright'ın aramadan önce bir buçuk saatten fazla nasıl beklediğini belirtirler. Bu, Wright’ın 911’i “bölünmüş bir saniye” olarak aramaya karar verdiği iddiasına aykırıdır.

Depp'in avukatı Adam Waldman, olaya “aldatmaca Amber Heard” diyor.

911’e cevap veren LAPD çalışanları, geldiklerinde Hurd’a hakaret belirtisi bulamadılar.

Bu bilgi, Heard’ün yüreğindeki haksız ifadesi dikkate alındığında şok edicidir.

Hurd geri çekilmeyi reddediyor ve şu anda Depp tarafından açılan iftira vakasını durdurmaya ve onu başka bir yere taşımaya çalışıyor, Depp ekibi bu ayın sonunda davayı devam ettirmek için deliller üzerinde çalışıyor.

Share It FIRST: