Jennifer Lawrence Tırmanış Yolu

08.19.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Jennifer Lawrence Tırmanış Yolu
© Instagram / Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence, genç neslin en tanınabilir ve popüler Amerikalı aktrislerinden biridir. Yıldız seyircinin kalbini kazandı. Dizi Açlık Oyunları'nda oyunculuk yaptı. Buna karşılık, eleştirmenler Dice ve American Hustle filmlerinde rolünü övdü.

Son zamanlarda, Jennifer Lawrence'ın kişisel yaşamı hakkında gittikçe daha fazla ve yeni roller hakkında az ve çok duyuyoruz.

Lawrence'ın kariyeri bağımsız Bone Marrow filmi ile başladı. Film Debra Granik tarafından çekildi. Jennifer Lawrence, babasının ortadan kaybolduktan sonra ailesine bakan genç bir kızın rolünü oynadı. Met üretiminden mahkum edildi ve hapishaneden ayrıldı. Mahkemede görünmediğinde ve ailesi evlerini kaybedebilir, kahraman patriği aramaya başlar. Bone Marrow'daki rolü için Jennifer Lawrence En İyi Kadın Oyuncu dalında Akademi Ödülü adaylığı aldı.

2011'de genç oyuncu Jennifer Lawrence, X-Men serisine katıldı. Herhangi birine benzeyen Mystic rolünü oynadı. X-Men'de, Birinci Sınıf Jennifer Lawrence, makyaj için sekiz saat harcadı.

Share It FIRST:

TOP