Jennifer Lawrence bir gangster ortamında olacak

08.8.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Jennifer Lawrence bir gangster ortamında olacak
© Instagram / Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence, Mob Girl'de çalışmaya başladı. Çalışma Arlene Brickman'ın gerçek hikayesiyle başladı. Kız, yıllarca New York Mafya dünyasına girdi. Zamanla polis muhbiri oldu. Onun rolünde Jennifer Lawrence, Colombo ailesinin gangsterine karşı yargılanmada ana tanık olacak.

Jennifer Lawrence neredeyse bir yıllık aradan sonra işe geri döndü. Aktris, yemekini mutfaktaki Cook Maroni ile geçirdi. Oyuncu yeni film Paolo Sorrentino Mob Girl'de görünecek. Olumlu Düşünme Rehberi'nde Oscar kazanan Arlene Brickman tarafından oynanacak.

Tarih, New York Mafya dünyasını bir kadın açısından gösteriyor. Bir genç olarak, Brickman yerel gangsterlerle çıkmaya başladı. Onun rolünde Jennifer Lawrence uyuşturucu kaçakçılığına dahil oldu ve takibinde yer aldı. Jennifer Lawrence, mafya benzeri bir çevreye güvenemediğine ikna oldu. Kızına yönelik tehditlerin etkisiyle, kadın polis muhbiri olmaya karar verdi. Yıl boyunca FBI için materyal topladı. Jennifer Lawrence, gangster ailesi Colombo'nun durumunda ana tanık oldu.

Share It FIRST:

TOP