Jennifer Lawrence ve Cook Maroni düğünlerini planlıyor

05.19.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Jennifer Lawrence ve Cook Maroni düğünlerini planlıyor
© Instagram / Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence Şubat ayında Cook Maroni ile nişanlandı. Ve şimdi, çiftin zaten bir düğün planlaması için uğraştığı anlaşılıyor. Geçen hafta sonu Jennifer Lawrence, bir nişan partisinde Maroni ile olan evliliğini kutlarken görüldü.

Kaynak, Jennifer Lawrence'ı insanlar için bir aile kızı olarak nitelendirdi ve düğün oldukça geniş bir aile ilişkisi olmasa şaşırmam gerektiğini belirtti.

Parti 11 Mayıs'ta River Café'de gerçekleşti . Lawrence gece için bir restoran kiraladı, parti akşam 7 civarında başladı ve akşam 11 civarında sona erdi. Konuklar arasında Lawrence Emma Stone'un bir arkadaşı ve stil fotoğrafları Jill Lincoln ve Jordan Johnson vardı.

İşte o! #Jenniferlawrence'in #MRS olduğu için ... daha mutlu ve daha mutlu olamazdık ... bu haftasonu Jen ve nişanlısını her zaman çok iyi olacak şekilde kavurduk ... Jill Lincoln ve Jordan Johnson yazdı.

hazır bulundu olanlar, tercihinize göre bir lokma ördek "Mandarin", çoklu lezzetli atıştırmalıklar, bol vegan yemekler vardı.

Lawrence, düğün tasarımcısı L. Wells tarafından ipek şifon bir elbise giyiyordu. Belki de gelinlik bu tasarımcıdan olacak.

Share It FIRST:

TOP