Gençliğin Sırrı Jennifer Aniston

05.9.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Gençliğin Sırrı Jennifer Aniston
© Instagram / Jennifer Aniston
Jennifer Aniston, 50 yaşına rağmen çok genç görünüyor. Gençliğin sırrı Jennifer Aniston o kadar kolay değil. Jennifer Aniston'ın her gün kullandığı yöntemlerden bazıları.

1. Yoga

Yoga ünlülerle çok popüler oldu. Yoga hayranları David Beckham, Matthew McConaughey, Jessica Beale, Kate Hudson ve diğerleri sayılabilir.

Yoga sadece esnekliği korumakla kalmaz aynı zamanda kas gücünü de arttırır ve dengeli bir metabolizmayı korur. Sporcular için yoga performansı geliştirir ve vücutlarını birinci sınıf bir durumda tutar. Yoga aynı zamanda yaralanmaya karşı bir koruma biçimidir.

2. Boks

Aniston, ağırlığını ve stres seviyesini korumak için Azubuike ile düzenli olarak eğitiyor. Aslında, muhteşem ruh halini boks seanslarıyla birleştiriyor.

Boksun diğer yararları arasında kardiyovasküler sistemin iyileştirilmesi ve herhangi bir kalp hastalığına karşı korunma bulunur. Live Strong, boksörlerin yağ kaybına büyük katkı sağlayabileceğini iddia ediyor. Boksörlerin çok ince atletler olması şaşırtıcı değildir.

3. Uygun diyet

Jennifer Aniston güne bir bardak ılık limon suyu ile başlar. Bunu yaban mersini, muz, Stevia, haşhaş tozu, kakao ve sebze karışımı gibi çeşitli faydalı bileşenler içeren bir kokteyl takip eder.

Aniston ayrıca kolajen peptidlerini kullanır. Eklem ağrısını hafifletir, yağ yakmaya yardımcı olur ve kas geliştirir, sindirim sisteminin sağlığını iyileştirir ve kuruluğu azaltır. Aslında, bu Aniston'ın hala genç görünmesinin ana nedenlerinden biri. Kolajen peptidlerin cilt sağlığını iyileştirdiği ve kırışıklıkları azalttığı görülmektedir.

4. Çeşitli egzersizler

Aniston egzersizleri kolay değil. Egzersizlerinin değişebilmesini sağlar. Ayrıca 15 dakikalık oturumlara ayrılırlar. Bazen “Simone by Body” yi takip etti - “çok zor, inanılmaz” olarak tanımladı.

Share It FIRST: