Harry Styles prensin çizgi filmdeki rolünü terk etti

09.12.2019     /     Haber yazarı: Isabella

Harry Styles prensin çizgi filmdeki rolünü terk etti
© Instagram / Harry Styles
Resmen, Harry Styles ünlü Disney animasyonunun yeniden ortaya çıkmasında görünmedi. One Direction'ın eski üyesinin Prens Eric rolünü oynaması gerekiyordu. Yakın tarihli bir röportajda, şu anda onun için en önemli şeyin yeni müzik yaratmak olduğunu itiraf etti.

3 Oscar alan Dunkirk filminde oynadığı ilk oyunculuktan sonra, Harry Styles için oyunculuk kariyerine açılan bir kapı oldu. Sanatçı çok sayıda seçmelere davet edildi. Müzisyenle ilgili yeni bir biyografide Elvis Presley'in rolü için ana adaylardan bile biriydi. Şarkıcının hayranları, en sevdikleri çizgi filmde idollerini duydukları için çok mutluydu. Ne yazık ki, Harry Styles karikatürde yer almayı reddetti.

Görüşmesinde, Küçük Deniz Kızı'na katılmayı reddetme kararının dikkatlice düşünüldüğünü söyledi. Her şey tartışıldı. Harry Styles müzik yaratacak ve karikatürlerde rol oynamayacak. Sanatçı, müzik kariyerine tüm önemini vurguladı. Harry Styles kısa süre önce yeni bir solo albümde çok çalıştı. Ağustos ayında sette görüldü. Meksika ve İskoçya'da iki klip çekildiği biliniyor.

Share It FIRST:

TOP