Harry Styles hayranlarına teşekkür ediyor

09.10.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Harry Styles hayranlarına teşekkür ediyor
© Instagram / Harry Styles
Harry Styles ikinci solo albümü ile geri dönmeye hazırlanıyor. Bu vesileyle, müzisyen medyada giderek daha fazla ortaya çıkıyor ve röportajlar veriyor. Artık tüm hayranları One Direction'dan günümüze giden yolun ne kadar harika olduğunu görebiliyor. Şarkıcının, hayranlarının değerlerinin iyi farkında olduğu ortaya çıktı.

Yeni albümde iki yıl çalıştıktan sonra, Harry Styles yavaş yavaş hayata dönüyor. Müzisyen zaten ilk albümdeki çalışma sistemini kontrol etti. Albüm üzerinde çalışırken, kendisini halka açık göstermiyor, röportaj yapmıyor ve konser vermiyor. Bir kelimeyle, kaybolur. Ancak tüm yaratıcı eylem neredeyse bittiğinde, müzisyen One Direction yeniden ortaya çıkıyor.

Son zamanlarda, Harry Styles tekrar röportaj verdi. Yeni albümün yolda olduğunu söylemek güvenli. Harry Styles son haftalarda birkaç yerde tespit edildi. Orada ilk single için bir müzik videosu çekti. Bir müzisyenle konuşmanın çok ilginç bir parçası son zamanlarda bir gazeteci tarafından paylaşıldı. Harry Styles, hayranları sayesinde konserler sırasında kendisi olabileceğini itiraf ediyor. Bu önemlidir, çünkü 1D hayranları Harry Styles ve meslektaşlarının bir röportajda nasıl şikayet ettiklerini hatırlarlar. Gösteri bittikten sonra grubun gerçekliğini göze alamadıklarından şikayet ettiler.

Share It FIRST:

TOP