Harry Styles yeni bir albüm oluştururken yakından ilgileniyor

08.27.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Harry Styles yeni bir albüm oluştururken yakından ilgileniyor
© Instagram / Harry Styles
Harry Styles artık yeni albümünün materyalinin hazır olduğunu gizleyemiyor. Kayıt stüdyosunda bir yıl sonra, şarkıcı zaten albümü tanıtmak için bir tane seçti. Ayrıca yeni bir klip üzerinde çalışıyor. Harry Styles, Meksika'da çalışırken saklanmaya çalıştıktan sonra, İskoçya'da bu mümkün değildi. Müzisyen şehirlerden birinde orada bir liman kiraladı.

Harry Styles hayranları zaten yeni albümünün büyük galasının yaklaştığını hissediyorlar. One Direction'ın askıya alınmasından sonra, müzisyen çok net bir çalışma sistemini benimsedi. Albümü oluştururken röportaj vermeyecek. Tek bir paparazzisi onun resmini çekemez. Çalışırken, Harry Styles koşuşturma uzak bırakır. Sadece malzemeye sahip olduğunda geri döner.

Son zamanlarda, her şey şarkıcının yeni albümünün hazır olduğunu gösteriyor. Şarkıcı yakın zamanda ilk single için bir video üzerinde çalıştı. O ve ekibi Meksika'da görülmüş. Şimdi Harry Styles İskoçya'ya taşındı. Orada gazeteciler tarafından fark edildi.

Harry Styles, İskoç şehri St. Abbs'a gitti ve orada son müzik videosunu çekti. Klip için, şarkıcı orada bir liman kiraladı. Turizm sezonunun zirvesinde - oldukça cesur bir adım.

İskoçya'dan birçok taraftar, limanı kapatmakta zorluk çektiği için idollerini affetti. Şarkıcı bu ülkenin manzaralarını gerçekten çok sevdi. En ünlü müzik videosu olan Sign of The Times'ın sahneleri İskoçya'da da yapıldı. Harry Styles, videoyu İskoçya'nın ikinci büyük adası Skye Skye'de çekti.

Share It FIRST:

TOP