Harry Styles ünlü bir derginin kapağı için çıplak oynadı

08.23.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Harry Styles ünlü bir derginin kapağı için çıplak oynadı
© Instagram / Harry Styles
Şarkıcının son Rolling Stone sayısının kapağındaki şarkısı sadece bir şey ifade edebilir - Harry Styles ikinci albümü kaydetti. Ancak şarkıcı, bir gazeteciyle yaptığı röportajda sadece müzikten bahsetmedi.

Kayıt stüdyosunda iki yıl sonra, Harry Styles tekrar serbest bırakıldı. Bir şarkıcı şarkı oluşturmak için çalıştığında, sadece iş hakkında düşünür. Son zamanlarda, şarkıcı mürettebatla önce Meksika'da, sonra da İskoçya'da görülmüştür. Bu, yeni albümünün galasının hızla yaklaşmakta olduğu anlamına geliyor.

Derginin kapağındaki Harry Styles üstsüz fotoğraflandı. Ve dergideki röportaj ilginç olacağa benziyor. Kapağa göre, müzisyen seks, uyuşturucu ve ün kazanma yolunu tartışacak. Dergi 3 Eylül'de satışa sunulacak.

Sanatçının artan etkinliğinin, yeni albümünün prömiyerine hazırlık ile ilgili olduğuna şüphe yok. Hayranlarının albümünü iki yıldan fazla bir süredir beklediğini hatırlayın. İlk albümü büyük bir başarıydı. Tekli The Sign of the Times dünya çapında milyonlarca hayran kazandı.

Ancak, bir kişi yalnızca işte yaşar. Harry Styles geçenlerde Millie Bobby Brown tarafından Ariana Grande'nin konserinde görüldü.

Share It FIRST:

TOP