Harry Styles yeni işler deniyor

08.9.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Harry Styles yeni işler deniyor
© Instagram / Harry Styles
Harry Styles zaten tartışmasız müzik yıldızı. Eski One Direction üyesi dünyadaki genç hayranların sevgisini kazandı. Yalnız bir sanatçı olduğunda, Harry Styles eleştirmenler ve eski dinleyiciler tarafından tanındı. Harry Styles kendine yeni zorluklar koyuyor ve Hollywood'u fethetmeyi hayal ediyor.

Müzik dalında başarılı olduktan sonra, Harry Styles film endüstrisinde de başarılı olmak için çabalıyor. Şarkıcının Hollywood'un fethi için iştahı muhtemelen yönetmen Christopher Nolan tarafından uyandırıldı. Yönetmen onu Dunkirk filmindeki bir rol için işe aldı ve tanıma sözlerine pişman olmadı. Bu noktadan sonra, Harry Styles sonraki yapımları yoğun bir şekilde ziyaret eder ve daha fazla yönetmeni ikna etmeye çalışır.

Harry Styles kısa süre önce Elvis Presley'in rolü için oyuncu seçimi sırasında başarısız oldu. Bu rol Austin Butler tarafından alındı. Harry Styles hayranları Hollywood'daki zamanının sadece yaklaşmakta olduğundan kuşku duymuyorlar. Dunkirk'le ilgili filmde taraftarlar bunu zaten görmüş. Christopher Nolan, oyuncu seçimi sırasında tek bir tanınma sözü için pişmanlık duymadı ve hatta Oscar kazananıyla karşılaştırdı.

Share It FIRST:

TOP