Louis Tomlinson ile skandallı bir sahnede Harry Styles

07.7.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Louis Tomlinson ile skandallı bir sahnede Harry Styles
© Instagram / Harry Styles
Kısa süre önce piyasaya sürülen yeni "Euphoria" serisi açık sözleriyle dikkat çekiyor.

“Euphoria”, Sam Levinson tarafından yaratılan ve adını taşıyan İsrail mini dizisine dayanan Amerikalı bir televizyon tiyatrosu. Dizinin konusu, dünyayı uyuşturucular, sosyal ağlar, aşk ve arkadaşlık aracılığıyla tanıyan bir grup lise öğrencisini anlatıyor. Başrol oyuncusu Zendaya.

Serinin her dizi farklı insanların yeni bir hikaye. Dizi, Harry Styles da dahil olmak üzere pek çok şov dünyasının adını içeriyor.

Son zamanlarda, yeni bir dizi Harry Styles ve Louis Tomlinson'ın seviştiği sahneyi gösterdi. Bu, sanatçıların hayranları ve erkeklerin kendileri arasındaki olumsuz duyguları uyandırdı.

Sorun şu ki, hiç kimse One Direction grubunun eski üyelerine bu konuda ne düşündüklerini sormamış.

Sahneyi göstermeye karar verdiler, çünkü birkaç yıl önce, bir şarkı vantilatörü, bu iki adamın hala var olduklarında, One Direction grubu olarak aşk ilişkileriyle ilgili kurgusal bir hikaye yarattı.

Harry Styles yayında görünce çok kızdı. Film yönetmenlerinin onunla iletişim kurmadığını söyledi. Kimse böyle sahneler için onay vermedi. Louis Tomlinson ve Harry Styles'ın hayranları da hoşlanmadı. One Direction grubunun eski üyelerini düşürdüğünü söylediler.

Share It FIRST:

TOP