Harry Styles Erkek koleksiyonunun yeni yüzü GUCCI

05.22.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Harry Styles Erkek koleksiyonunun yeni yüzü GUCCI
© Instagram / Harry Styles
Gucci'deki Harry Styles ve Alessandro Michele'in ortak bir yanı var. Her ikisi de erkek kıyafetlerinin parametrelerini genişletmeye çalıştı ve stil unsurlarını denemekten korkmuyorlar. Bu, onları bu yılki “Met Gala” kampının teması için eş başkan olarak ortak yaptı .

Harry Styles hem sahnede hem de kırmızı halıda marka kıyafetler giymişti, en son Meta Gala 2019'da, fildişi ipek ipek bir gömlek ve yüksek belli siyah pantolonlar, kocaman bir mor papyon ve siyah rugan ayakkabılar modelledi. .

Daha önceki kampanyalarda, Harry Styles kuzey Londra'daki ve bir Roma villasındaki bir yonga dükkanında pozlar yaratırken, bu kampanyada Gucci Pre-Fall 2019'un erkek modeli, çeşitli antik büstler de dahil olmak üzere “ heykel ve aksesuarların masal manzarası ” arasında sunuldu. ve eski eserler - ve birkaç kabarık ve tüylü arkadaş. Bu kez, beraberindeki filmi çalan kült film ve resim ustası Harmony Korin tarafından yakalandı.

Harmony Korin’in çektiği bir kampanyada Harry, terk edilmiş görkemli bir evde ve en zarif tüylü arkadaşlarımızın sürüsü ile çevrili harap bir bahçede gözüküyor. Daha önce Gucci kampanyası için onlarla birlikte poz verdiğinde dünyanın dört bir yanından kalpleri karıştıran geri dönen domuz yavruları da var.

Share It FIRST:

TOP