Hailey Baldwin Selena Gomez'den SMSi kocasının telefonunda buldu

05.17.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Hailey Baldwin  Selena Gomez'den SMSi kocasının telefonunda buldu
© Instagram / Hailey Baldwin
Justin Bieber ve Hailey Baldwin'in uzun süredir ilişkisi, magazinlerin ağzından ayrılmıyor. Evliliklerini ciddi şekilde etkileyebilecek yeni bir hikaye var.

Bir kaynağa göre Hailey Baldwin, Justin’in telefonunda eski kız arkadaşı Selena Gomez'den SMS buldu. Ve Hailey Baldwin görünce patladı.

“ Justin sürekli Selene hakkında konuşuyor ve Hailey Baldwin tüm bunların kaynama noktasında ” diyor bir kaynak. “ Ama geçen hafta Justin'i Selena'nın telefonunda Selena’nın mesajlarıyla yakaladığında, Hailey Baldwin onu tamamen kaybetti ve Selena’dan erkeğinden uzak durmasını söylemek için döndü!

Buna karşılık, Selena her şeyin sadece eğlenceli olduğunu düşünüyor, çünkü Justin'in onu her zaman seveceğini ve Haley'nin geçici bir hobi olduğunu biliyor. Hepsinden kötüsü, Haley bunu da biliyor, kaynak ekledi.

Bieber sözcüsü, hikayenin bir yalan olduğunu söyledi. Ek olarak, Justin'in Haley ile evlenmesinin Selena ile olan önceki ilişkisi ile ilgisi olmadığını söyledi. Eski sevgilisine dönmek için Hailey Baldwin ile evlenmediğini belirtti. Hailey Baldwin ile evlendi çünkü onu seviyor.

Share It FIRST: