Feragat

Bu sitede yer alan bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bilgiler site tarafından sağlanır ve bilgileri güncellemek ve düzeltmek için çaba sarf etmemize rağmen, web sitesinin veya bilgilerin, ürünlerin, hizmetlerin veya hizmetlerin eksiksizliği, doğruluğu, güvenilirliği, uygunluğu veya erişilebilirliği ile ilgili olarak açık veya zımni hiçbir beyan veya garanti vermemekteyiz. herhangi bir amaç için web sitesinde bulunan ilgili görüntüler. Bu nedenle, bu tür bilgilere yalnızca kendi risk altında güveniyorsunuz.

Hiçbir durumda, dolaylı veya sonuçta ortaya çıkan zarar veya ziyanın yanı sıra, bu ağın kullanımından kaynaklanan veri kaybı veya karlardan kaynaklanan zarar veya ziyan dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir sorumluluk veya sorumluluk kabul etmeyiz. site veya onunla bağlantılı.

Bu site üzerinden kontrolümüz altında olmayan diğer sitelere link verebilirsiniz. Bu sitelerin doğasını, içeriğini ve kullanılabilirliğini kontrol etmiyoruz. Herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, mutlaka kendilerinde ifade edilen görüşler için bir öneri veya destek anlamına gelmez.

Sitenin düzgün çalışmasını ve çalışmasını sağlamak için her türlü çaba gösterilmektedir. Ancak, bu site bizim kontrolümüz dışındaki teknik sorunlardan dolayı web sitesinin geçici olarak erişilememesinden sorumlu değildir ve sorumlu olmayacaktır.