Demi Lovato bikiniyle nasıl göründüğünü gösterdi

09.12.2019     /     Haber yazarı: Isabella

Demi Lovato bikiniyle nasıl göründüğünü gösterdi
© Instagram / Demi Lovato
Sosyal ağlarda, her yıldız en avantajlı görünen fotoğrafları göstermeye çalışır. Filtreler ve fotoğraf düzenleme onları tamamen güvenilmez yaptı. Yıldızlar giderek bir şekilde bunu değiştirmeye ve doğal hallerini göstermeye çalışıyor. Son zamanlarda Demi Lovato internette bir sıçrama yaptı. Sosyal ağlarda bikinili görünüşünü paylaştı.

Demi Lovato sağlıklı bir yaşam tarzına geçti Geçtiğimiz yıl, aşırı dozda uyuşturucu alındıktan sonra yıldız hastaneye gitti. Forma dönmek için, Demi Lovato geçici olarak kamusal hayatı terk etti. Amacı fiziksel ve zihinsel sağlığı iyileştirmekti.

Sanatçının bu zor aşamadan geçtiği görülüyor, eskisinden daha da yoğun bir şekilde çalışmaya dönüyor. Demi Lovato, kendine olan saygısını tamamen restore etti ve sosyal ağlardaki yeni fotoğrafıyla kanıtladı. Sadece bir bikini giyiyor ve herkes Demi Lovato'nun selülit olduğunu görebiliyor. Bu, birçok kadın için çok büyük bir kompleks. Fotoğrafın altında uzun bir açıklama vardı, görünüşe göre, yıldız kendini hayranlarına açıklamaya karar verdi. Demi Lovato, daha önce ham fotoğraflardan çok korktuğunu söyledi. Yıldız vücudundan utanmaktan bıktı. Herkesin nasıl gerçek göründüğünü görmesini istiyor, Demi Lovato, gerçek görüntüsünü gösterme cesaretini bulmasından gurur duyuyor.

Share It FIRST:

TOP