Demi Lovato çok değişti

08.27.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Demi Lovato çok değişti
© Instagram / Demi Lovato
Geçen yıl, Demi Lovato aşırı dozda uyuşturucudan sonra hastaneye kaldırıldı. Son zamanlarda, bir yıldız bir şarkı kaydetti. Şarkıda, altı yıl süren yokluğun ardından tekrar uyuşturucuya ulaştığını söyledi. O zamandan beri, Demi Lovato paparazzilerden uzak durdu. Ancak, şarkıcı yakın gelecekte kariyerine devam etmeyi planlıyor.

İlacın aşırı dozda alınmasından sonra, Demi Lovato rehabilitasyona alındı. Sonra birkaç ayını kapalı bir merkezde geçirdi. Şarkıcı yakın zamanda Scooter Brown ile ortaklığa girdiğini ortaya çıkardı. Ariana Grande ve Ustin Bieber'ın yöneticisi.

Demi Lovato kısa süre önce Londra'daki 27. doğum gününü kutladı. Paparazziler yıldızı yakaladı ve fotoğraflarını çekti. Bu fotoğraflara bakıldığında, yıldız sahneye geri dönmeye hazır değil. Mutlu görünmüyordu. Gazetecilerin dikkatini, şarkıcı ortaya çıkardı. Geniş bir kazak, tozluk ve terlik giyiyordu. Demi Lovato kilolu.

Demi Lovato, yıllardır aşırı kilolu mücadele ediyor. Sonuç olarak, ağırlık birçok kez değişti. Son fotoğraflar yıldızın diyetleri reddettiğini gösteriyor.

Share It FIRST:

TOP