Demi Lovato Birçok Ünlüle Roman Döndürdü

08.15.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Demi Lovato Birçok Ünlüle Roman Döndürdü
© Instagram / Demi Lovato
Demi Lovato, erken çocukluktan beri spot ışığı altındaydı. Her şey çocuk şovuna katıldıktan sonra Barney ve arkadaşları oldu. Ayrıca Demi Lovato birkaç televizyon programında rol aldı. Çekimleri çocuk dizisinde bıraktıktan sonra, Demi Lovato müzik kariyerine devam etmeye karar verdi. Ve şu anda, dünyaca ünlü pop yıldızı. Tüm dünyada geziyor. Albümleri muazzam bir hızla satıyor.

Kariyeri boyunca, Demi Lovato birçok zorlukla karşılaştı. Ciddi sağlık sorunları vardı. Şarkıcı, uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle tedavi edildi. Bir tane yakın ve sadık arkadaşı var. Şarkıcıya en zor anlarda yardımcı oldu. Demi Lovato hastanedeyken bile yanındaydı.

Şarkıcının hayranları şarkıcının son romantizminden endişe duyuyorlardı. Pek çok kişi bu romanın yıldız üzerinde kötü bir etkisi olacağına inanıyordu. Şarkıcının ilk aşkı on beş yaşında oldu. Uzun süre tanıştılar.

Kariyerinin büyümesi sırasında, şarkıcı birçok ünlü adamla tanıştı. Demi'nin birkaç tanesinde romanı vardı. Demi Lovato, Jonathan Fryar, Cody Linley, Trace Cyrus, Joe Jonas gibi ünlülerle roman yaptı. Şimdiye kadar, Demi Lovato ile en uzun ilişki Wilmer Valderrama ile olmuştur.

Yaklaşık dokuz yıl önce tanıştılar. Hollywood'daki en mutlu çift olarak adlandırıldılar. İlişki on üç yaş arasındaki farka rağmen iki yıl sürdü. Demi Lovato bu adamın yanında çok mutlu görünüyordu.

Çift ayrıldıktan sonra yakın arkadaş olmaya devam etti. Demi Lovato hastanedeyken Wilmer onu her gün ziyaret etti. Hastaneden taburcu edildikten sonra, Henry Levy ile buluşan Demi Lovato görüldü. Herkes bu roman için endişeleniyordu. Henry'nin de uyuşturucu sorunları vardı. Herkes Demi'nin tekrar uyuşturucu kullanmasından korkuyordu. Şarkıcı yapmadı. Ama çift hala ayrıldı.

Şu anda, Demi Lovato hala tedavi altında. Ve yıldız henüz bir roman başlatmayacak.

Share It FIRST:

TOP