Demi Lovato İkinci Doğum Gününü Kutluyor

08.9.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Demi Lovato İkinci Doğum Gününü Kutluyor
© Instagram / Demi Lovato
Demi Lovato'nun gurur duyması için bir nedeni var. Aynen bir yıl önce, yıldız neredeyse ölüyordu. Aşırı dozda uyuşturucu alındıktan sonra Demi Lovato bilinçsiz bulundu. Doktorlar mucizevi bir şekilde onu ölümden kurtarmayı başardı. Demi Lovato, en yakın arkadaşları arasında 12 ay ayıklık kutladı.

24 Temmuz 2018'de Demi Lovato hayranlarını şok eden haber dünyaya yayıldı. Yıldız aşırı dozda ilaç semptomları ile hastaneye gitti. Oyuncu ölüme yakındı ve sadece mucizevi bir şekilde kaçmayı başardı. Demi Lovato aşırı dozda eroin kullanıyor, dünya medyasındaki tüm manşetlere yazıyorlardı. Yıldız Los Angeles'taki Cedars-Sinai Tıp Merkezine alındı.

Demi Lovato ayıklanma yılını kutluyor. Demi Lovato’nun kutlama sebebi var. Hastaneden ayrıldıktan kısa bir süre sonra, yıldız yoğun terapiye başladı ve uzmanların gözetimi altında, adım adım bağımlılıktan çıktı. Rehabilitasyon ve terapi pahalıydı. Demi Lovato kariyerinde uzun bir mola vermek zorunda kaldı. Şarkıcı ayrıca geçici olarak İnternetten de kayboldu.

Share It FIRST:

TOP