Demi Lovato Sobriety Yılını Kutladı

08.3.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Demi Lovato Sobriety Yılını Kutladı
© Instagram / Demi Lovato
Demi Lovato'nun gurur duyması için iyi bir nedeni var. Aynen bir yıl önce, yıldız neredeyse ölüyordu. Aşırı dozda uyuşturulduktan sonra bilinçsiz bulundu. Doktorlar mucizevi bir şekilde onu ölümden kurtarmayı başardı. Aşırı dozdan bir yıl sonra. Demi Lovato, en yakın arkadaşları ile 12 ay ayıklık kutladı.

24 Temmuz 2018'de dünya medyası, Demi Lovato'lu hayranları şoke eden bir mesaj dağıttı. Yıldız aşırı dozda ilaç semptomları ile hastaneye gitti. Sanatçı ölüme yakındı. Ve onu kurtarmayı başarabilen sadece bir mucizeydi.

Yıldız Los Angeles'taki Cedars-Sinai Tıp Merkezine alındı. Basında çıkan haberlere göre, yıldız büyük miktarda eroin aldı.

Demi Lovato’nun kutlama sebebi var. Hastaneden ayrıldıktan kısa bir süre sonra, yıldız yoğun tedaviye başladı ve adım adım uzmanların gözetimi altında bağımlılıktan çıktı.

Rehabilitasyon ve terapi pahalıdır. Bunlar kapalı bir ilaç tedavi merkezinden sadece uzay hesabı değil. Bağımlılığından kurtulmanın bir parçası olarak, Demi Lovato mevcut bağlantılarının büyük bir bölümünü kesmek ve kariyerinde uzun bir mola vermek zorunda kaldı. Bir süredir, şarkıcı da internetten kayboldu. Bütün bunlar, sağlığınıza sakince bakmak için gerekliydi.

Son zamanlarda Demi Lovato'nun hayatında birçok kötü şey oldu.

Share It FIRST:

TOP