Demi Lovato arkadaşlarına destek için teşekkür eder

05.16.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Demi Lovato arkadaşlarına destek için teşekkür eder
© Instagram / Demi Lovato
Demi Lovato son zamanlarda zihinsel, duygusal ve fiziksel sağlığına çok dikkat etti. Geçen yıl neredeyse ölümcül aşırı dozdan beri. Ve yoluna çıkan herhangi bir şeye ve herhangi birine dayanacak kadar güçlü olduğundan emin.

Güvencem var, ancak birkaç dakika içinde yalnız olduğumda kendimi güvende hissediyorum ”diye açıklıyor Demi Lovato.

Demi Lovato, çekici fotoğrafını geçen hafta Bora Bora'ya yaptığı bir seyahatten paylaşmak için. Şarkıcı, jiu-jitsu pratiğinden ve Brezilya dövüş sanatında ustalaşmanın avantajlarından aldığı yüksek seviye için minnettarlığını ifade etti.

Gerçek şu ki bir spor salonunda oturuyorum, jiu-jitsu yapıyorum, kendimi harika hissediyorum ve bir antrenmandan sonra kokteylimi içiyorum. Terliyorum ve şu anda çok çekici görünmüyorum, ama kahretsin, inanılmaz hissediyorum. Ve bu mesajın yayınlanması bana güç veriyor, çünkü seksi olduğum bu fotoğrafı seviyorum. Kendimi bana saldırmaya çalışan herkesten de koruyabilirim. Herhangi bir boyut, herhangi bir şekil, herhangi bir cinsiyet, - Demi Lovato'nun yayını hakkında yaptığı yorum budur.

Güvencem var ama yalnız kaldığım anlarda saldırgana karşı koyabileceğim konusunda kendimi güvende hissediyorum ”dedi. Herkesin jujitsu hakkında hissettiğim kadar tutkulu olacağı bir şeyler bulacağını umuyorum, Demi Lovato.

Share It FIRST: