Cardi B taraftarların davranışları hakkında net bir yorum yaptı

05.17.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Cardi B  taraftarların davranışları hakkında net bir yorum yaptı
© Instagram / Cardi B
Instagram Instagram Cardi B, grup sohbetinde kız kardeşi ve kocasına karşı saygısız tavrını reddetti.

Hayır, kız kardeşim hakkında konuşamazsınız, dedi ki, dedi. Kardeşim lanet olası kötülüğüm ... Kız kardeşim için birini öldüreceğim. Kız kardeşim için hapse girerdim. Kız kardeşim için ölürüm, kız kardeşim için bir mermi alırdım. Böylece kimse kız kardeşim hakkında konuşamaz. 100 yılı aşkın süredir en iyi arkadaşlar olabilirim. Kızkardeşim hakkında kötü bir şey söyledikleri anda, sen kaçtın, dönem. ”Cardi B devam etti .

Ayrıca, uzun zamandır yayın yapan gazetecisini savundu, bir ağzım var ve istediğimi yapıyorum, dedi Cardi B. Yani yayıncım beni kontrol edemiyor. Kimse beni kontrol edemez. Ben kimseyi dinlemiyorum Cardi B. diyor ki, bana sorun çıkarsa da etmesem de isterim.

Kimse kocam hakkında konuşamaz, ”dedi Cardi B.“ Bazı hayran sayfalarının ve bazı insanların Ofset'le yaptığım drama yüzünden belirli bir tür hissettiğini anlıyorum. Ancak bu benim kocam ve bu çocuğumun babası. Kızım babasını seviyor. Bu yüzden babası için savaşacağını biliyorum. Ama yapamaz çünkü o çocuk. Bu yüzden babası için savaşacağım. Kimse kocam hakkında çılgınca konuşamaz.

Cardi B her zaman eleştiriye açık, ancak ailesi kapalı. Ailemi bundan uzak tut, ”dedi Cardi B hayranlarına.

Share It FIRST:  Cardi B