Camila Cabello etrafta gibi davranıyor

08.22.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Camila Cabello etrafta gibi davranıyor
© Instagram / Camila Cabello
Taraftarlar Sean Mendes ve Camila Cabello'nun gerçekten birlikte olup olmadığından şüphe ediyor. İnternet kullanıcıları, ilişkilerinin tamamen gerçek olmadığından şüpheleniyorlar. İlişkileri, son bekarları Senorita'yı tanıtmak için gereklidir. Taraftarların hiçbir yanılgısı yok, Sean Mendes ve Camila Cabello bir çiftmiş gibi davranıyor. Çift, Senorit'in medyadaki bekarını kaydetti ve iddia edilen romantizm hakkında söylentilerle dolmaya başladı.

Batı medyası, müzik videosu çekimi sırasında yıldızlar arasındaki tekliğin yandığını bildirdi. Ve tüm bu baharatlamaya, Camila Cabello'nun kısa bir süre sonra eşi Matthew Hussey'den ayrılması gerçeği eklenmiştir. 2018'den beri eski bir erkek arkadaşı ile tanıştı. Ne yazık ki, bugüne kadar hiçbiri bağlantıyı onaylamadı.

Büyük hitleri Senorita'nın prömiyerinden beri, yabancı portallar Sean ve Camila Cabello'nun ortak fotoğraflarını yayınladılar. Çift el ele tutuşunca Los Angeles ya da Batı Hollywood sokaklarında bir yürüyüş gördük. En büyük sürpriz, Camila Cabello ve Sean Mendes'in bir kafede öpüştüğü veya Miami'deki havuzda yüzdüğü fotoğraflardı.

Share It FIRST:

TOP