Camila Cabello ilişkisini resmen doğruladı

08.14.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Camila Cabello ilişkisini resmen doğruladı
© Instagram / Camila Cabello
Camila Cabello ve Sean Mendes resmen birlikte. Şarkıcı, erkek arkadaşına doğum günü selamı dokunmasını sağladı. Çift artık duygularını gizlemiyor. Camila Cabello ve Sean Mendes resmen birlikte.

Sean Mendes ve Camila Cabello'nun uzun zaman önce birlikte ortaya çıktığı önerisi. Bu, sanatçıların ortak şarkıları Señorita için sıcak bir müzik videosu kaydetmesinden hemen sonra gerçekleşti. Bu olaylar, videonun galasından 2 haftadan daha az bir sürede gerçekleşti. Prömiyer sosyal ağlardaki kaynaklarda gerçekleşti. 170 milyondan fazla insanın videosunu izledim. Bazıları yıldızların ilişkisine inanmadı.

Birçok kişi bunun ortak serbest bırakılmasının basit bir tanıtımı olduğunu söyledi. Ancak, söylentilerin doğru olduğu ortaya çıktı. Tam olarak ne zaman karşılaştıkları bilinmiyor. Görünüşe göre çiftin gerçek bir hissi var. Zaman zaman, fotoğrafları internette görünür. Fotoğraflarda aşıklar aşklarını korumuyor. Birkaç hafta pratik olarak birbirlerinden ayrılamazlardı. Müzisyen geçen hafta 21. doğum gününü kutladı. Bu vesileyle bir parti düzenledi. Camila Cabello, Sean ile ilişkisini resmen doğruladı.

Share It FIRST:

TOP