Camila Cabello milyonlarca kişiyi yeni bir villaya ayırmıyor

05.15.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Camila Cabello milyonlarca kişiyi yeni bir villaya ayırmıyor
© Instagram / Camila Cabello
Camila Cabello geçtiğimiz günlerde 3.4 milyon dolara Akdeniz tarzı bir villa edindi.

Saklanan ev, ikonik Sunset Strip'in hemen üzerindeki yeşil Hollywood eteklerinde yer almaktadır. Yeni Chez Cabello ilk olarak 1977 yılında inşa edildi, ancak o zamandan bu yana 30 yıldan fazla bir süre geçti. Camila Cabello, mülkü ünlü bir Bollywood oyuncusu olan Uday Chopra'dan satın aldı.

Ön cephelerin çoğu - iki araçlık bir garaj hariç - uzun kurguların arkasına gizlenmiştir. Kapalı ve korunan bir avlu, evin ön camını korur.

Giriş salonunun lobisinde kum renkli karo zeminler vardır ve batık aile odasında zengin bir şekilde dekore edilmiş bir şömine ve siyah ahşap mobilyalar vardır. Modaya uygun paslanmaz çelik aletler, bar tarzı oturma yerleri ve biraz garip lambalar içeren dönüştürülmüş bir mutfağın arka kısmında bulunan resmi bir yemek odası bulunmaktadır.

Boydan boya cam sürgüleri aşağı doğru katlanır, iç kısmı dış kısımla pürüzsüzce karıştırılır ve sıkışık arka bahçesini görsel olarak genişletir. Küçüklüğüne rağmen, hiç şüphesiz bir şömine, ayrı bir “ şömineli oturma odası ”, küçük bir tuzlu su havuzu ve açık hava yemek alanı ile donatılmıştır. Bahçede ayrıca gizlilik sağlayan yüksek duvarlar ve yeşil çitler, sarmaşıklar vardır.

Cabello'nun en yeni komşuları arasında SugarBearHair CEO'su Nicole Knightley, Kraliçe baterist Roger Taylor ve şarkıcı Adam Lambert yer alıyor.

Share It FIRST:TOP