bts

BTS arkadaşlarına mutlu yıllar diler

09.13.2019     /     Haber yazarı: Isabella

BTS arkadaşlarına mutlu yıllar diler
© Instagram / BTS
BTS, dünyanın en popüler müzik gruplarından biridir. Yedi kişilik bir grup pop tarzında şarkı söylüyor. BTS her türlü rekoru kırıyor, hayranlarının sayısı sürekli artıyor. Son zamanlarda, BTS grubunun üyelerinden biri doğum gününü kutladı. İşte onun ve BTS’deki çalışmaları hakkında bazı ilginç gerçekler.

Asıl adı Kim Namjong olan şarkıcı 25 yaşında. Bu vesileyle, birçok sanatçı ve taraftar, onu sosyal ağlar aracılığıyla tebrik etti. Her BTS hayranı, RM'nin grupta lider ve ana sanatçı olduğunu biliyor. Herkes, Büyük Hit Eğlence ile bir sözleşme imzalamadan önce, Runch Randa takma adı altında hızlı bir kariyer yapmaya çalıştığını bilmiyor. İtiraf ettiği gibi, bu müzik türüne olan ilgisi, Epic High'tan single Fly dinledikten sonra doğdu. Müzik BTS’nin ilk tutkusu değildi. Hatırladığı gibi üniformaya çekildi. Bir koruma olmak bile istedi.

BTS üyesi çok akıllı. Bir genç olarak bile, ortalamanın üstünde bir zekaya sahipti. 15 yaşında, 990 puandan 850 puan alan TOEIC sertifikasını aldı. IQ'su 148'dir. Şarkıcı, BTS üyelerinden en yüksek olanıdır. Boyu 181 santimetredir. Yabancı gazetecilerle yapılan görüşmelerde en çok konuşan RM. Çünkü İngilizce’yi BTS’nin üyesi olan herkesten daha iyi tanıyor.

Share It FIRST:

  BTS

TOP