bts

BTS hayranlarıyla gurur duyuyor olmalı

08.12.2019     /     Haber yazarı: Oksana

BTS hayranlarıyla gurur duyuyor olmalı
© Instagram / BTS
Polonyalı BTS hayranları kendileriyle gurur duyabilir. Grubun sosyal ağlardaki hayranları çok aktif. Böylece, grubun Polonya'daki konseri için biletler inanılmaz bir hızla satıldı. Bu nedenle, bir sonraki konser turunu planlarken, BTS Polonya'yı da dikkate alacaktır.

BTS grubunun hayranları putları için çok şey yapabilir. 2013'teki çıkışından bu yana, BTS giderek daha popüler hale geldi. Her tur dünyadaki hayran sayısının sürekli arttığı anlamına geliyor. Grubun müzik videoları yüz milyona kadar hit buldu. Sosyal ağlardaki gönderileri milyonlarca yanıt veriyor. Konser biletleri çok çabuk satışta. Bütün bunlar BTS’nin en zengin yıldızların sıralamasında yer almasına katkıda bulundu. Polonyalı hayranlar, Amerikan müzik pazarını fethetmeden önce grubun başından beri vardı. Yıldızların herhangi birinin böyle bir sadık ve bir hayran grubuyla övünmesi pek mümkün değildir.

Bu yılın nisan ayında, “Map of the Soul: PERSONA” başlıklı altıncı BTS mini albümü yayınlandı. Dünya Sevgi Turu: Speak Yourself Tour'dan önce piyasaya sürüldü. Fiyatı en düşük olmasa da, CD PERSON Polonya'da da piyasaya sürüldü. Bu Polonyalı hayranları durdurmadı. İdollerini desteklemeye karar verdiler ve orijinal diski satın aldı.

BTS Bring The Soul’un prömiyerinin yapıldığı gün, PERSON albümünün Polonya’da altın olduğu resmen açıklandı. Bu, 10.000'den fazla kişinin diski satın aldığı anlamına gelir. Polonya, BTS’nin böyle bir başarı elde ettiği ilk Avrupa ülkesidir.

Share It FIRST:

  BTS

TOP