bts

BTS şarkılarını film endüstrisinde tanıtıyor

08.9.2019     /     Haber yazarı: Oksana

BTS şarkılarını film endüstrisinde tanıtıyor
© Instagram / BTS
BTS sürekli fanlarını eğlendirir. BTS hayranları can sıkıntısından şikayet edemezler. Bir dakika sonra, putları hakkında başka bir film galasında görünecek. Popüler dizinin yapımcıları, grubun single'ını ilk dizinin son bölümünün sahnelerinden birinde film müziği olarak kullandılar. BTS hayranları şoktaydı. Seri, BTS üyelerinden biri tarafından gerçekleştirilen bir şarkı kullandı.

BTS, şarkıları dünyadaki dinleyicilerin kalbini kazanan Koreli bir gruptur. Grubun üyeleri çok hızlı bir şekilde popülerliğin zirvesine ulaştılar. Amerika’nın en önemli listelerine giren ilk k-pop sanatçısı olan BTS, popüler yıldızlarla birlikte çalışıyor. Kazanç BTS, Forbes dergisinin prestij sıralamasına girmelerine izin verdi. Şimdi popüler dizinin üreticileri grubun single'larından birini kullanmaya karar verdi. Şarkı ilk serinin son bölümünde göründü.

Şovdaki BTS şarkısı. BTS hayranları tarafından beklenmiyordu. Euphoria şarkısı, aynı isimdeki popüler HBO serisinin son bölümünde bir destek parçası olarak göründü. Serinin izleyicileri tarafından çekilen, Jungkook tarafından gerçekleştirilen şarkı, en duygusal sahnelerden birinde kullanıldı.

Share It FIRST:

  BTS

TOP