Bradley Cooper biriyle çıkıyor

09.18.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Bradley Cooper biriyle çıkıyor
© Instagram / Bradley Cooper
Irina Shayk'ten ayrıldıktan sonra, Bradley Cooper sürekli yeni ilişkisi hakkında spekülasyon yapan medyaya bakıyor. Medyada, aktörün Big Lie dizisinin yıldızı Laura Dern ile bir araya geldiği bildirildi. Oyuncu bu konuda yorum yapmaya karar verdi.

Bradley Cooper, üç kez en iyi lider rolü için Oscar'a aday gösterilen Hollywood'un en büyük yıldızlarından biri. Olumlu Düşünme Rehberinin Yıldızı ve Bir Yıldızın Doğuşu, yalnızca profesyonel kariyeri sayesinde değil, Haziran 2019'dan beri avize olmuştur. Bradley Cooper’ın kızı Lee De Sen’le birlikte olduğu Irina Shayk’la birlikte ayrılması yüksek sesle geliyordu. Çiftin ilişkisi bir skandal atmosferinde dağıldı, Lady Gaga ile bir Yıldız Doğumu'nda birlikte oynadıktan sonra iddia ettiği romantizm hakkında bir çok konuşma yapıldı. Birkaç hafta boyunca, Bradley Cooper, Laura Dern'e bağlı.

Bradley Cooper ve Laura, Los Angeles'ta düzenlenen ortak bir yemekte foto muhabirler tarafından yakalandı. Birbirlerini uzun zamandır tanıyor olsalar bile, hemen hemen şimdi arkadaşlıklarından çok daha fazla ortak noktaya sahip olduklarına dair söylentiler ortaya çıktı. Dern kendisi medya spekülasyonunu dağıtmaya karar verdi.

Share It FIRST:

TOP