Bradley Cooper boşandıktan sonra sıkılmaz

09.14.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Bradley Cooper boşandıktan sonra sıkılmaz
© Instagram / Bradley Cooper
Bradley Cooper yine özgür. Bu nedenle, en güzel Hollywood aktörlerinden birinin ünlü kadınlarla ilgilenmesi şaşırtıcı değildir. Amerikan gazeteciler bu kez oyuncunun Angelina Jolie ile ilişkisi olduğundan şüpheleniyorlar.

Bradley Cooper bu yılı çalkantılı olarak tanımlayabilir. Aslında, yabancı medyanın kişisel yaşamını analiz etmediği bir ay yoktu. Yıldız, ilk önce Lady Gaga ile ilişkisi olmakla suçlandı. İlişkisi ile ilgili söylentiler Oscar döneminde neredeyse onaylandı. Orada birlikte bir şarkı söylediler. Hemen medya, aktörün model Irina Shayk'ten ayrılması hakkında bilgi aldı. Neyse ki, çift çoktan 4 yaşındaki kızı Leah ile gözaltına alınma anlaşmasına vardı. Onu daha sık görmek için oyuncu Los Angeles'tan New York'a taşındı. Bradley Cooper ve Lady Gaga'nın çıkmadığı anlaşılıyor.

Şu anda, Bradley Cooper, Irina Shayk veya Lady Gaga ile çıkmıyor. Bu ilişkileri unutabilirsin. Amerikan tabloidleri başka bir aktör meselesinden şüphelendi. Bir yayına göre, oyuncu şimdi Angelina Jolie ile görüşebilir. Bu iki aktörün bir arada olmaları için engel yok. Sonuçta, ikisi de ciddi bir zorunluluk olmadan. Angelina Jolie'nin Brad Pitt'ten ayrıldığından beri ciddi bir ilişkisi olmadı. Belki şimdi biriyle sohbet etmenin tam zamanıdır. Çifte zaten Brangelina 2.0 adı verildi. Her ikisi de aynı anda Disneyland'da görülmüş. Magazin gazetesine göre, birlikte vakit geçirmediler, bu sadece bir tesadüf olabilir. Sevginin bu çift arasında kopup kopmadığını zaman gösterecek.

Share It FIRST:

TOP