Bradley Cooper uzun süre yalnız kalmayacak

09.8.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Bradley Cooper uzun süre yalnız kalmayacak
© Instagram / Bradley Cooper
Bradley Cooper yetenekli bir aktör. Son zamanlarda, aktör, şarkıcıyla olan bağları nedeniyle skandala girdi. Bradley Cooper'ın Angelina Jolie ile tanıştığı bize bildirildi. Yıldızlar Disneyland'de çekildi. İkisi de çocukları ile beraberdi. Bu, tabloların ilk defa bir şeylerin yanlış olduğunu bildirmediği bir durum değil. Çift bile Brangelina 2.0 takma adını aldı.

Angelina Jolie, çok deneyimli bir kadın. Altı çocuk yetiştiriyor. Brad Pitt'e olan büyük aşkı şiddetli bir boşanmayla sonuçlandı. Benzer bir durum, Irina Cooper ile ayrıldıktan sonra bir yer bulamayan Bradley Cooper ile ilgilidir. Bradley Cooper'ın Lady Gaga ile ilişkisi olduğundan şüphelenildi.

Bradley Cooper, iki yaşındaki kızı ile Disneyland'da fotoğraflandı. Aynı gün Jolie, en küçük dört çocuğuyla birlikte lunaparktaki paparazziler tarafından yakalandı. Kaynağa göre, kıvılcımlar hemen aralarında uçtu. Gizemli bir kaynak, Jolie'nin Bradley Cooper'ın kızıyla nasıl oynandığını gördüğünü bildiriyor. Oyuncu gerçekten hoşuna gitti. Rüyalarının adamı ile tanışmaya hazır.

Share It FIRST:

TOP