Bradley Cooper imajını değiştirdi

08.27.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Bradley Cooper imajını değiştirdi
© Instagram / Bradley Cooper
Hafta sonu, Bradley Cooper kızıyla birlikte Disneyland'a gitti. Bu foto muhabirleri tarafından farkedilmedi. Sıradan turistler kalabalığın içindeki aktörü tanıyamadı. Bradley Cooper bıyık ve güneş gözlüğü takıyordu.

Son zamanlarda, Bradley Cooper başarılı bir yönetmenin sorumluluklarını bekar bir baba rolü ile birleştiriyor. Oyuncu ve Irina Shayk aile hayatındaki kriz uzun süredir tartışılmaktadır. Resmi ayrılık haberleri Haziran ayında geldi. O zamandan beri, oyuncu ve model 2 yaşındaki Lea De Schein'in bakımını eşit olarak paylaştı. Geçen hafta sonu, babası kızına baktı. Bradley Cooper yeni görüntüsünde, She filmindeki Joaquin Phoenix'e benziyordu.

Kısa bir süre sonra, çift kararlarının sebepleri hakkında yorum yapmadı. Bradley Cooper ve Shake kendilerini kamusal konuşmadan kurtardılar. Sonunda, onlar için şu anda en önemli olan bir kızı var.

Anlaşmaya göre, Bradley Cooper ve Irina kızlarına eşit şekilde bakacaklar. Her ikisinin de New York'ta yaşayacağına karar verdiler. Bebeğin yorucu seyahatlerde olmasını istemiyorlar. Bu, ailesi için biraz rahatsız edici olabilir. Ne de olsa, kariyerleri Los Angeles’ta sık sık var olmayı gerektirir.

Model ve oyuncu 2015 yılında çıkmaya başladı. Sadece 2 yıl sonra kızları Lea De Schein doğdu. Ayrılmanın, bir oyuncunun şarkıcı Lady Gaga ile olan romantizminin bir sonucu olduğuna dair birçok belirti vardı. Tüm bu söylentiler doğrulanmadı. Boşanmadan sonra, Bradley Cooper ve Irina Shayk bekar. Boş zamanlarını kızlarına ayırırlar.

Share It FIRST:

TOP