Bradley Cooper Lady Gaga ile olan ilişkiyi onaylamadı

08.15.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Bradley Cooper Lady Gaga ile olan ilişkiyi onaylamadı
© Instagram / Bradley Cooper
Lady Gaga'nın ses mühendisi Dan Horton ile yeni bir ilişkisi var. Bradley Cooper herhangi bir açıklama yapmayı reddetti. Bu kelimelerdeki hiçbir şey güvenilir değildir. Ayrıca, bu başlıkların ötesine geçmez. Gerçekten ne olduğunu söylemek zor.

Bradley Cooper ve Lady Gaga arasında iddia edilen ilişki birkaç aydır tartışılıyor. Birlikte, birlikte değiller, neden ayrıldılar, kiminle çıkıyorlar? Yüzlerce cevaplanmamış soru. Hala çift hakkında en çok konuşulanlar. Yeniden bilinen en son bilgiler herkesi şaşırtmıştı.

Bradley Cooper'ın eşinden boşandıktan sonra resmen Lady Gaga ile ilişkiye başlaması gerektiği bildirildi. Sonuç olarak, şarkıcı Dan Horton ile olan ilişkisini sürdürmeye karar verdi. Los Angeles'ta bir randevuda birbirlerini öpüyorlardı.

Ayrıca, Lady Gaga'nın Bradley Cooper'ın ilişkilerini ciddiye alacağını düşünene kadar bekleyemeyeceği de belli oldu. Bradley Cooper'ın kendisi bu olaylar hakkında yorum yapmıyor. Hala karısından boşandıktan sonra endişeleniyor. Çiftin iki yaşında bir kızı var.

Share It FIRST:

TOP