Bradley Cooper ve eski karısı hakkında haberler

08.5.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Bradley Cooper ve eski karısı hakkında haberler
© Instagram / Bradley Cooper
Irina Shayk ve Bradley Cooper artık birlikte değil. Dağılmasından bu yana sadece birkaç hafta geçti. Ve Rus modeli zaten başka bir adamın kollarında teselli buldu.

Çocuğun iyiliği için, Bradley Cooper villayı Los Angeles'ta terk etmeye ve Irina'nın yaşadığı New York'a taşınmaya karar verdi.

Irina Shayk uzun süre acı olaylarıyla baş edemedi. Geçenlerde bir terapi merkezini ziyaret ederken yakalandı. Ancak, sadece uzmanların hayatını yeniden inşa etmelerine yardım etmediği ortaya çıktı. Zor bir dönemde, kadın Jennifer Aniston'ın eski kocası Justin Theroux tarafından destekleniyor.

Irina ile Theroux arasında 14 yıllık bir fark var. Bu Irina'yı rahatsız etmiyor. Yaşlı erkekleri sever. Bradley Cooper ondan 11 yaş büyük. Justin Theroux bir yıl önce Jennifer Aniston'dan ayrıldı. Çift önce ayrılığı açıkladı, sonra boşandı. Ancak, resmi nedenini belirtmeye karar vermediler.

Bradley Cooper ve Irina Shayk dört yıllık ilişkiden sonra ayrıldılar. Çift ilişkiyi hiçbir zaman resmileştirmedi ve nişanlanmadı bile. Çift medyada bu konuda yorum yapmayacak. Bütün bunlar iki yaşındaki kızlarının iyiliğinden kaynaklanıyor.

Aralarındaki ilişkilerde yaşanan kriz Star Birth filminde başladı. Filmde, Bradley Cooper, Lady Gaga ile başrol oynadı. Romantik şarkı Shallow, aktör ve şarkıcıyı sadece Oscar'ları değil, aynı zamanda romantizmleriyle ilgili söylentileri de getirdi.

Share It FIRST:

TOP