Bradley Cooper Lady Gaga ile çıkmıyor

08.3.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Bradley Cooper Lady Gaga ile çıkmıyor
© Instagram / Bradley Cooper
Bradley Cooper ve Lady Gaga çıkmıyorlar. Her şey, şarkıcı ve oyuncu arasındaki ilişki hakkındaki mesajların sadece söylentiler olduğunu gösterir. Bradley Cooper geçenlerde Irina Shayk ile ayrıldı. Lady Gaga birkaç ay boyunca oyuncu ile sıcak bir ilişkiden suçlandı. Ve ailesinin dağılmasından sorumlu tuttu. Taraftarlar, Bradley Cooper ve şarkıcı arasında açıkça bir kıvılcım olduğu konusunda hiçbir şüphesi yoktu.

Lady Gaga'nın konseri boyunca, o ve oyuncu Shallow şarkısını çaldılar. Aktörün gözleri şarkıcıya sabitlendi. Sonra belirsiz sarılmalar aralarında bir şey olduğu yanılsaması bırakmadı. Birkaç gün önce Gaga, Irina’nın eşyalarını atarak aktörün villası üzerine taşındı. Bu, bir baskı yayınından bir mesajdı.

Ne yazık ki, bu sözde sıcak duyguyu destekleyen herkes, Bradley Cooper ve Lady Gaga birlikte değil. İlişkileri yok. Şarkıcı yakın zamanda gizemli bir adamla tutkulu öpücüklere yakalandı. Ve bu Irina Shayk'ın eski ortağı değildi.

“Lady Gaga'nın yeni bir ortağı var” yurtdışındaki gazetelerde yazıyorlar. Bradley Cooper da ona ortakları tarafından empoze edildi. Vurucu şarkıcı Shallow yakışıklı bir erkekle çıkmış.

Share It FIRST:

TOP