Blake Lively zor bir ameliyat geçirdi

08.25.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Blake Lively zor bir ameliyat geçirdi
© Instagram / Blake Lively
Casus gerilim filminin üretimi, Blake Lively dublör sırasında yaralandığında ertelendi. Koldaki operasyon tam olarak planlandığı gibi gitmediğinde, film tekrar ikinci operasyona ve iyileşmeye ertelenmek zorunda kaldı.

Sonunda, film yapıldı. İlk olarak 22 Şubat 2019'da serbest bırakılması gerekiyordu. Ve sonra 22 Kasım 2019'a ertelenecek. Kasım ayının sonu açmak için iyi bir zamandır. Bu bir ödül mevsimlik yemdir. Ayrıca tatillerde, insanların aileleriyle daha fazla zaman geçirdiği zamanlar. Bu kez genellikle sinemaya bir gezi içerir.

Ancak şimdi yeni prömiyer tarihi 31 Ocak 2020. Bu Super Bowl LIV'in hafta sonu. Pazar çoğu durumda kitlesel bir film günü değildir. Belki de bir futbol maçı için bir karşı program olarak satabilirler.

Ocak ayının sonu geleneksel olarak bir film çekmek için uygun bir zaman değil. Ancak son yıllarda gişe tarihini değiştirdi. Blake Lively'nın kocası Ryan Reynolds, Deadpool süper kahraman filmini açmak için Şubat ayını harika bir zamana dönüştürdü.

Ritim Bölümü filmi, Stephanie Patrick Mark Burnell'in romanlarına dayanıyor. Blake Lively Stephanie Patrick rolünü oynuyor. Ailesini öldüren uçak kazası hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışıyor. Kazanın tesadüfi olmadığını keşfettiğinde, katilin kimliğini üstlenerek sorumlu taraflar arar.

Share It FIRST:

TOP