Blake Lively gösteriye geri dönebilir

07.27.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Blake Lively gösteriye geri dönebilir
© Instagram / Blake Lively
Favori genç drama Gossip Girl yapımcıları kapıyı yıldızlara açık bırakıyor. Bu Blake Lively ve Leighton Mister. Geri dönmek için kapı işaretini açın.

Üst düzey yapımcı Josh Schwartz, Televizyon Eleştirmenleri Birliği'nin yaz düzenlediği basın turunda gazetecilere verdiği demeçte. Bu aktrislerin dizisinin devamında görmek istediklerini, ancak her şey değişir.

Schwartz, Serena ve Blair'de oynayan yeni oyuncu olmadığını doğruladı. Ayrıca yeni seriyi yeniden yapılanma olarak görmeyecek, bunun yerine bu dünyanın bir devamı olarak görecektir.

17 Temmuz’da 2000’lerin sonlarında 10 tiyatro sahnesi yeniden canlandı. Yaklaşan Warner Media HBO Max yayın hizmetinde görünecek. İlk bahar 2020 için planlanıyor. Prömiyer için herhangi bir yeniden başlatma tarihi planlanmamıştır.

Yeni gösteri hakkında çok fazla ayrıntı değil. Orijinal dizinin olaylarından sekiz yıl sonra gerçekleşmesi bekleniyor. Joshua Safran baş yapımcıya dönecek ve seriyi de yazacak.

Her ne kadar Blake Lively ve Mister, geri dönüş için uygun olmayabilir. Crawford, olası bir yeniden başlatma için Nate Archibald rolünü tekrarlamaya olan ilgisini dile getirdi.

Share It FIRST:

TOP