Black Pink hayranları gözyaşlarına getirdi

07.9.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Black Pink hayranları gözyaşlarına getirdi
© Instagram / Blackpink
Bir ay kadar önce Black Pink konserleriyle Sidney'de sahne aldı.

Black Pink, üç yıl önce kurulan bir Güney Koreli kız grubu. Takım dört katılımcıdan oluşuyor: Jees, Jenny, Rosa ve Fox. Konserleri olan kızlar dünyanın on altı ülkesini ziyaret etti. Şimdi Avustralya’da bir dünya turundalar.

Grubun hayranlarından biri Sydney'deki konserlerini hatırlıyor. Konserin akşam saat sekizde başlaması gerekiyordu ve taraftar sırası konser başlamadan çok önce toplanmaya başladı. Konsere gelen kişilerin yarısından fazlası yaklaşık yirmi yaşındaydı, ancak ebeveynleri ile gelen daha genç hayranlar da vardı.

Aynı fan, Black Pink'in provasına bakma fırsatı bulduğunu söyledi. İlk önce kızları çok yakın gördüm, o kadar etkiledi ki gözyaşlarını zorlukla geri çekebildim. Kızlar sıradan kıyafetler giymiş ve hala makyajsızlardı. Bu, onları sahnede olduğundan daha çekici hale getirdiğini söylüyor.

Hayranlar konseri beklerken, Black Pink şarkıları her yerden geliyordu. Black Pink konsere hit du du du du ile başladı. Tüm konser, hayranları putlarıyla birlikte şarkı söyledi. Hepsi memnun kaldı.

Share It FIRST:

TOP