Billie Eilish tacizcilerini susturuyor

09.17.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Billie Eilish tacizcilerini susturuyor
© Instagram / Billie Eilish
Billie Eilish zaten onun tarzına sadık kaldığını gösterdi. Bu müzik, davranış ve kıyafet için de geçerlidir. Genç yıldız taviz vermez ve bu yüzden hayranları onu sever. Ancak, Billie Eilish'in neye benzemesi gerektiğini daha iyi bilenler var.

Genç Billie Eilish birkaç yıl önce müzikte ilk adımlarını atmaya başladı. Onunla tanışan herkes şov dünyasında gençlerin zor zamanlar yaşadığını biliyordu. 17 yaşında bir kız çıkmaz bir şehre giremedi ve diğer genç yıldızların izini sürdü. Albümünde Hepimiz uyuyakaldığımızda, nereye gidiyoruz, şarkıcı, müziğe ve orijinal sese olgun bir yaklaşımla herkesi memnun ediyor.

Tarzı Billie Eilish'in müziğinden daha özgün. Genç bir yıldız bol ve güzel kıyafetler giyer. Yaka çizgisini asla ortaya çıkarmaz, Billie Eilish erkeklerin hoodies ve hacimli eşofmanlarını sever. Bu kıyafetler içinde harika görünüyor. Anna Wintour'u bile memnun etmeyi başardı. Billie Eilish, tarzını beğenmeyen birçok insan olduğunu biliyor. Her durumda, utanmadan sosyal ağlardaki profilleriyle ilgili ipuçlarıyla daha fazla yorum gönderirler. Billie Eilish, sosyal ağlardaki yorumlara yanıt verdi. İnsanların arkasında olması gerektiğini yazdı. ne giyeceğini ve ne zaman olacağını kendisi biliyor.

Share It FIRST:

TOP