Billie Eilish Anna Wintour'u beğendi

09.13.2019     /     Haber yazarı: Isabella

Billie Eilish Anna Wintour'u beğendi
© Instagram / Billie Eilish
Dünyanın dört bir yanından gelen gençlerin orijinal Billie Eilish tarzını sevmesi, hiç kimseyi şaşırtmamalıdır. Şarkıcının hayranları onun hacimli, renkli kıyafetlerini seviyor. Onun sayesinde Billie Eilish, kişiliğini vücudu yerine gösterir.

Hızlı kariyeri sayesinde, Billie Eilish beklenmedik bir şekilde en coveted show iş yıldızları arasındaydı. Ünlüler genç bir şarkıcı ile arkadaşlıklarını göstermek için çok şey yapabilir. Bu sayede hayranların sempatisini kazanabilirsiniz, Billie Eilish kendisi ünlülerde görünmüyor ve şov dünyasında hayatla ilgilenmiyor. Billie Eilish yakın zamanda MTV VMA 2019 gala konserine ulaşmadı, bu müzik dünyasının en büyük olaylarından biri. Orada da üç heykelci kazandı.

Billie Eilish'in şov dünyasında gerçekten biri haline gelmesi bir gerçeği kanıtlamaktadır. Anna Wintour şarkıcı ile ilgilenmeye başladı. Amerikan Modası'nın baş editörü, gerçek bir moda kahramanı. Tüm Hollywood ünlüleri sempati için dua ediyor. Değişmeyen Anna Wintour ile fotoğrafçılık prestijin bir işareti ve gerçek gururun nedeni. Anna Wintour'un 17 yaşındaki yıldızdan çok etkilendiği ortaya çıktı. Anna, Billie Eilish'in tarzını gerçekten sevdiğini söyledi. O onun için çok özel.

Share It FIRST:

TOP